Poplatek za tuhý komunální odpad zůstává pro rok 2017 ve stejné výši, tj. 500,- Kč/osobu. Můžete hradit hotově v kanceláři obecního úřadu nebo na účet obce 1581875319/0800 (Česká spořitelna, a.s.) s uvedením jména do poznámky.

Upozornění pro voliče

17. 10. 2017

Zhodnocení 17.ročníku Tenisových Želetic

Sedmnáctý ročník Tenisových Želetic se vydařil.

Obec Želetice a Ruční papírna Stará škola uspořádali ve dnech 26. a 27. 8. už po  sedmnácté  turnaj rekreačních tenistů  -Tenisové Želetice. V hlavní soutěži jednotlivců zápolilo 27 hráčů, vítězem se po bezchybném výkonu stal Michal Indruch z Tasovic, ve finále porazil znojemského Miloše Langmanna. Ve čtyřhře se jako nejlepší z deseti soutěžících párů ukázali místní Ladislav Kollner s Tomášem  Kůrou z Hrušovan.  Ve finále zvítězili nad znojemskou dvojici Zdeněk Třímal, Roman Tejral. Kromě ruční papírny turnaj podpořili Janík Transport, Agra Horní Dunajovice, COLAS, Josef Bazal, Keramika Sláma, Raiffeisen Leasing a manželé Najmonovi. Příjemné sobotní setkání v útulném sportovním areálu s koupalištěm bylo zakončeno večerním posezením s hudebním doprovodem. Počasí v  neděli vydrželo do odpoledního finále nedělní čtyřhry – to  bylo narušeno přicházející bouřkou, tenisté ale stihli proměnit mečbol ještě předtím, než nabrala plnou sílu.

Na fotkách finalisté Michal Indruch (v tmavém) a Miloš Langmann.

Finalisté čtyřhry – Zdeněk Třímal, Roman Tejral (v bílém). Ladislav Kollner a Tomáš Kůra.

Na skupinovém fotu je větší část soutěžících ve čtyřhře.

Foto Karel David

finalisté čtyřhryfinalisté dvouhrytenisté soutěžící ve čtyřhře

29. 8. 2017

Toulavá kamera

Toulavá kamera na venkově - díl věnovaný Znojemsku, Břeclavsku a tedy zčásti i ruční papírně Stará škola a obci Želetice, se vysílá na ČT1 dnes 21.7. v 18:25 hod., opakování pak v sobotu 22.7. v 8:45 hod.

21. 7. 2017

Anketa - divadlo

Na webových stránkách obce vložena nová anketa anketa/

19. 7. 2017

Velikonoční zvyky u chlapců v Želeticích

Přejeme všem občanům krásné Velikonoční svátky a celé jaro !

Velikonoční zvyky u chlapců v Želeticích

13. 4. 2017

Co by měl vědět každý, kdo venčí psa

Důležité informace pro všechny majitele psů!

20. 2. 2015