Poplatek za tuhý komunální odpad zůstává pro rok 2017 ve stejné výši, tj. 500,- Kč/osobu. Můžete hradit hotově v kanceláři obecního úřadu nebo na účet obce 1581875319/0800 (Česká spořitelna, a.s.) s uvedením jména do poznámky.

Velikonoční zvyky

Přejeme všem občanům krásné Velikonoční svátky a celé jaro !

29. 3. 2018

Důležité upozornění Policie ČR

8. 2. 2018

Výsledky I.kola volby prezidenta ČR

15. 1. 2018

Novoroční proslov

3. 1. 2018

Upozornění pro voliče

17. 10. 2017

Zhodnocení 17.ročníku Tenisových Želetic

Sedmnáctý ročník Tenisových Želetic se vydařil.

Obec Želetice a Ruční papírna Stará škola uspořádali ve dnech 26. a 27. 8. už po  sedmnácté  turnaj rekreačních tenistů  -Tenisové Želetice. V hlavní soutěži jednotlivců zápolilo 27 hráčů, vítězem se po bezchybném výkonu stal Michal Indruch z Tasovic, ve finále porazil znojemského Miloše Langmanna. Ve čtyřhře se jako nejlepší z deseti soutěžících párů ukázali místní Ladislav Kollner s Tomášem  Kůrou z Hrušovan.  Ve finále zvítězili nad znojemskou dvojici Zdeněk Třímal, Roman Tejral. Kromě ruční papírny turnaj podpořili Janík Transport, Agra Horní Dunajovice, COLAS, Josef Bazal, Keramika Sláma, Raiffeisen Leasing a manželé Najmonovi. Příjemné sobotní setkání v útulném sportovním areálu s koupalištěm bylo zakončeno večerním posezením s hudebním doprovodem. Počasí v  neděli vydrželo do odpoledního finále nedělní čtyřhry – to  bylo narušeno přicházející bouřkou, tenisté ale stihli proměnit mečbol ještě předtím, než nabrala plnou sílu.

Na fotkách finalisté Michal Indruch (v tmavém) a Miloš Langmann.

Finalisté čtyřhry – Zdeněk Třímal, Roman Tejral (v bílém). Ladislav Kollner a Tomáš Kůra.

Na skupinovém fotu je větší část soutěžících ve čtyřhře.

Foto Karel David

finalisté čtyřhryfinalisté dvouhrytenisté soutěžící ve čtyřhře

29. 8. 2017

Toulavá kamera

Toulavá kamera na venkově - díl věnovaný Znojemsku, Břeclavsku a tedy zčásti i ruční papírně Stará škola a obci Želetice, se vysílá na ČT1 dnes 21.7. v 18:25 hod., opakování pak v sobotu 22.7. v 8:45 hod.

21. 7. 2017

Anketa - divadlo

Na webových stránkách obce vložena nová anketa anketa/

19. 7. 2017

Velikonoční zvyky u chlapců v Želeticích

Přejeme všem občanům krásné Velikonoční svátky a celé jaro !

13. 4. 2017

Co by měl vědět každý, kdo venčí psa

Důležité informace pro všechny majitele psů!

20. 2. 2015