logo JMK

- Akce "Doplnění výstroje, výzbroje zásahové jednotky" v roce 2016 je spolufinancována z prostředků JMK

- Akce "Nákup komunální techniky" je spolufinancována z Programu rozvoje venkova JMK 2017

- Akce "Modernizace plynové kotelny v ZŠ Želetice" je spolufinancována z Programu rozvoje venkova JMK pro rok 2018

EU

Projekt "Oprava chodníku v Želeticích" je spolufinancován z prostředků EU

Znojemské vinařství

Vinařství

Daníž

AGRA Horní Dunajovice a.s.

rozšířené vyhledávání ...

Poplatek za tuhý komunální odpad zůstává pro rok 2018 ve stejné výši, tj. 500,- Kč/osobu. Můžete hradit hotově v kanceláři obecního úřadu nebo na účet obce 1581875319/0800 (Česká spořitelna, a.s.) s uvedením jména do poznámky.

Ustavující zasedání zastupitelstva obce Želetice konané 30.10.2018

Dne 30.10.2018 se konalo ustavující zasedání zastupitelstva obce Želetice.

Nově zvolené zastupitelstvo obce

starosta:                                   Milan Choura

místostarosta:                       Miloš Kuklínek

člen zastupitelstva:               Karel Karpíšek

člen zastupitelstva:                 Jan Knoflíček

člen zastupitelstva:              Rostislav Rucki

předseda finančního výboru: Mgr. Rostislav Rucki, členové finančního výboru: Jaroslava Procházková, Josef Zwieb

předseda kontrolního výboru: Jan Knoflíček, členové kontrolního výboru: Mgr. Naděžda Kuklínková, Antonín Vorbis

předseda výboru pro kulturu, školství, mládež a sport: Karel Karpíšek, členové výboru pro kulturu, školství, mládež a sport:Bc. Viera Karpíšková, Bc. Miroslava Najmonová

1. 11. 2018

Osmnácté Tenisové Želetice na třetí pokus

Tradiční  turnaj rekreačních tenistů se kvůli nepřízni počasí musel dvakrát posouvat až na netradiční termín  6. – 7. 10. I díky změnám se zmenšil počet zápolících, ale dá se říci, že kvalita zápasů narostla. Ve dvouhře se z místních tenistů do čtvrtfinále probojovali Ladislav Kollner a Karel David, do semifinále Marek  Pevný. Ve finále se utkali Roman Tejral a Michal Indruch. Ve strhujícím zápase se po prohraném prvním setu povedlo Indruchovi utkání zvrátit a zvítězil 2:1 na sety. Spolu s Otou Heimelem pak uspěl i následující den ve čtyřhře, na druhém  místě se umístila dvojice František Bartes a Marek Pevný.

Turnaj o hodnotné ceny pořádaný Ruční papírnou Stará škola a obcí Želetice  podpořili Janík Transport, Agra Horní Dunajovice, manželé Najmonovi, Josef Bazal z Horních Dunajovic, Colas, Reiffeisen leasing, Starobrno a Keramika Sláma.

Proběhl jako vždy v příjemné a přátelské atmosféře nejen díky pro tenis ideálnímu počasí, ale i kuchařskému umění Miloše Kuklíka, jehož živáň by jistě sklidila uznání i ve Wimbledonu.

9. 10. 2018

VÝSLEDKY VOLEB DO ZASTUPITELSTVA OBCE ŽELETICE

počet voličů v obci Želetice:             234

odevzdáno hlasovacích lístků:          137

volební účast:                                   58,5%

neplatných hlasovacích lístků:              1

Výsledky:

1) Choura Milan                           111 hlasů

2) Rucki Rostislav                           94 hlasů

3) Karpíšek Karel                            85 hlasů

4) Kuklínek Miloš                           80 hlasů

5) Knoflíček Jan                              75 hlasů

_______________________________________________

6) Najmonová Miroslava                57 hlasů

7) Bulínová Irena                            50 hlasů

8. 10. 2018

Odečty elektroměrů

Společnost E.ON oznamuje občanům, že dne 18.9.2018 v době od 8:00 do 13:00 hod. budou prováděny odečty elektroměrů všech domácností, i ty u jiných dodavatelů elektřiny.

11. 9. 2018

JE Dukovany - cvičení

14. 8. 2018

oznámení-ošetření zemědělských ploch

1. 6. 2018

Velikonoční zvyky

Přejeme všem občanům krásné Velikonoční svátky a celé jaro !

Velikonoční zvyky u chlapců v Želeticích

29. 3. 2018

Důležité upozornění Policie ČR