logo JMK

- Akce "Doplnění výstroje, výzbroje zásahové jednotky" v roce 2016 je spolufinancována z prostředků JMK

- Akce "Nákup komunální techniky" je spolufinancována z Programu rozvoje venkova JMK 2017

- Akce "Modernizace plynové kotelny v ZŠ Želetice" je spolufinancována z Programu rozvoje venkova JMK pro rok 2018

EU

Projekt "Oprava chodníku v Želeticích" je spolufinancován z prostředků EU

Znojemské vinařství

Vinařství

Daníž

AGRA Horní Dunajovice a.s.

rozšířené vyhledávání ...

Poplatek za tuhý komunální odpad zůstává pro rok 2018 ve stejné výši, tj. 500,- Kč/osobu. Můžete hradit hotově v kanceláři obecního úřadu nebo na účet obce 1581875319/0800 (Česká spořitelna, a.s.) s uvedením jména do poznámky.

PODĚKOVÁNÍ OBČANŮM - Tříkrálová sbírka

Drazí občané, jménem OBLASTNÍ CHARITY ZNOJMO děkujeme všem, kteří přispěli koledníkům do pokladniček Tříkrálové sbírky 2019 na pomoc potřebným na Znojemsku. V naší obci se vybralo 10.252,- Kč.

Letáček - poděkování za Tříkrálovou sbírku

31. 1. 2019

Kalendář svozu odpadů 2019

10. 1. 2019

FÚ-Rozšířené úřední hodiny pro podání přiznání k dani z nemovitých věcí

4. 1. 2019

Novoroční proslov

3. 1. 2019

Ustavující zasedání zastupitelstva obce Želetice konané 30.10.2018

Dne 30.10.2018 se konalo ustavující zasedání zastupitelstva obce Želetice.

Nově zvolené zastupitelstvo obce

starosta:                                   Milan Choura

místostarosta:                       Miloš Kuklínek

člen zastupitelstva:               Karel Karpíšek

člen zastupitelstva:                 Jan Knoflíček

člen zastupitelstva:              Rostislav Rucki

předseda finančního výboru: Mgr. Rostislav Rucki, členové finančního výboru: Jaroslava Procházková, Josef Zwieb

předseda kontrolního výboru: Jan Knoflíček, členové kontrolního výboru: Mgr. Naděžda Kuklínková, Antonín Vorbis

předseda výboru pro kulturu, školství, mládež a sport: Karel Karpíšek, členové výboru pro kulturu, školství, mládež a sport:Bc. Viera Karpíšková, Bc. Miroslava Najmonová

1. 11. 2018

Osmnácté Tenisové Želetice na třetí pokus

Tradiční  turnaj rekreačních tenistů se kvůli nepřízni počasí musel dvakrát posouvat až na netradiční termín  6. – 7. 10. I díky změnám se zmenšil počet zápolících, ale dá se říci, že kvalita zápasů narostla. Ve dvouhře se z místních tenistů do čtvrtfinále probojovali Ladislav Kollner a Karel David, do semifinále Marek  Pevný. Ve finále se utkali Roman Tejral a Michal Indruch. Ve strhujícím zápase se po prohraném prvním setu povedlo Indruchovi utkání zvrátit a zvítězil 2:1 na sety. Spolu s Otou Heimelem pak uspěl i následující den ve čtyřhře, na druhém  místě se umístila dvojice František Bartes a Marek Pevný.

Turnaj o hodnotné ceny pořádaný Ruční papírnou Stará škola a obcí Želetice  podpořili Janík Transport, Agra Horní Dunajovice, manželé Najmonovi, Josef Bazal z Horních Dunajovic, Colas, Reiffeisen leasing, Starobrno a Keramika Sláma.

Proběhl jako vždy v příjemné a přátelské atmosféře nejen díky pro tenis ideálnímu počasí, ale i kuchařskému umění Miloše Kuklíka, jehož živáň by jistě sklidila uznání i ve Wimbledonu.

9. 10. 2018

VÝSLEDKY VOLEB DO ZASTUPITELSTVA OBCE ŽELETICE

počet voličů v obci Želetice:             234

odevzdáno hlasovacích lístků:          137

volební účast:                                   58,5%

neplatných hlasovacích lístků:              1

Výsledky:

1) Choura Milan                           111 hlasů

2) Rucki Rostislav                           94 hlasů

3) Karpíšek Karel                            85 hlasů

4) Kuklínek Miloš                           80 hlasů

5) Knoflíček Jan                              75 hlasů

_______________________________________________

6) Najmonová Miroslava                57 hlasů

7) Bulínová Irena                            50 hlasů

8. 10. 2018

Odečty elektroměrů

Společnost E.ON oznamuje občanům, že dne 18.9.2018 v době od 8:00 do 13:00 hod. budou prováděny odečty elektroměrů všech domácností, i ty u jiných dodavatelů elektřiny.

11. 9. 2018

JE Dukovany - cvičení