logo JMK

- Akce "Doplnění výstroje, výzbroje zásahové jednotky" v roce 2016 je spolufinancována z prostředků JMK

- Akce "Nákup komunální techniky" je spolufinancována z Programu rozvoje venkova JMK 2017

- Akce "Modernizace plynové kotelny v ZŠ Želetice" je spolufinancována z Programu rozvoje venkova JMK pro rok 2018

EU

Projekt "Oprava chodníku v Želeticích" je spolufinancován z prostředků EU

Znojemské vinařství

Vinařství

Daníž

AGRA Horní Dunajovice a.s.

rozšířené vyhledávání ...

Společenský život

• Divadelní spolek Želetín - obnovil svoji činnost  po dlouhých jedenadvaceti letech 15. dubna 2000, následovala celá řada her. Soubor uvádí každý rok 1-2 nová představení.

divadlo

• Akce pořádané kulturním výborem obce: Tříkrálová sbírka, Vynášení zimy, Pálení čarodějnic, Den dětí, Den otců,  Vinařská stezka, Letní party pro děti, Tradiční pouť sv. Jakuba, Loučení s prázdninami, Drakiáda, Dýňová stezka, Ochutnávka mladých vín, Zahájení adventu - zpívání u vánočního stomu aj.
  • Sportovní oddíl - tenis - turnaj o pohár starosty
  • Hasičský záchranný sbor - spoluorganizátor Poutě sv. Jakuba

Hasiči

• Pouť sv. Jakuba